Kazlų Rūdos kultūros centras

Artėjant Šv. Valentino dienai bei Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai Plutiškių mėgėjų teatras parengė visiems kazlųrūdiečiams ir svečiams staigmeną ir kviečia į spektaklio premjerą. Pagal žinomos rašytojos Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės, geriau žinomos kaip Žemaitės, komediją „Trys mylimos“ pastatytas Plutiškių mėgėjų teatro spektaklis apjungė dvidešimties atlikėjų jėgas ir jau kitą savaitę žiūrovams bus pristatytos premjeros Plutiškių ir Būdos kultūros namuose. Spektaklių iniciatorė ir režisierė – Plutiškių kultūros namų meno vadovė, Plutiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Žibutė Labutienė.

Žemaitė „TRYS MYLIMOS” (rež. Ž. Labutienė)

Vasario 12 d. 16 val. Plutiškių kultūros centre

Vasario 15 d. 18:30 val. Būdos kultūros centre

Nuotaikingoje komedijoje „Trys mylimos“ pasakojamas nuotykis apie kaimo berną Liudviką, vienu metu viliojantį tris moterėles. Meilikavimais ir apgaule bernas siekia išvilioti pinigų kelionei, į kurią vyks su vienintele tikra mylimąja Barbele. Padėtis nepavydėtina, nes trys mylimos – vienoje troboje gyvenančios motina ir dvi dukros. Liudvikui tenka nuolat išsisukinėti ir gudrauti, kad neišaiškėtų jo melagystės. Kai merginų motina, vyriausioji Liudviko mylimoji, nusprendžia, kad užteks našlauti ir pats laikas būtų tekėti dar kartą, jaunikiui pradeda gerokai svilti padai.

VAIDINA:

Liudvikas – Eduardas Norkus

Motina – Vilija Mickevičienė

Petronė – Aušra Kaminskienė

Domicelė – Žibutė Labutienė

Koziris – Remigijus Janušaitis

Dainuoja: Plutiškių folkloro ansamblis „Vabalkšnė”

Režisierė Žibutė Labutienė

Renginiai nemokami. Galimybių pasų nereikės, siekiant patekti į renginio vietą, tačiau būtina žiūrovams viso renginio metu dėvėti respiratorius.