Kazlų Rūdos kultūros centras

LIEPOS 21 D. 19 VAL. ANTANAVO SPIRITO FABRIKE!
Koncertas „INTER ZONES“
Dalyvauja:
grupė „Giunter Percussion“, vad. Pavel Giunter
Pavel Giunter (mušamieji)
Sigitas Gailius (mušamieji)
Guntars Freibergs (mušamieji)
BILIETO KAINA 10 eurų.
„Giunter Percussion“ 1995 metais įkūrė Pavel Giunter. Lietuvoje tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. „Giunter Percussion“ dažnai dalyvauja festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Danijoje. Žinomi šiuolaikiniai Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką.
Ansamblio ,,Giunter percussion“ įkūrėjas ir lyderis yra Pavel Giunter. Jis yra vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, solistas, atliekantis klasikinę, moderniąją, world ir jazz muziką. Jam dedikuoti daugelis lietuvių autorių kūrinių. P. Giunter nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu orkestrais, kameriniais ansambliais ir solistais.
Unikalus projektas „Interzones“ – tai skirtingų kraštų, kultūrų ir kontinentų muzika, kurią kurs didelė įvairovė mušamųjų instrumentų.
Organizatorius: Kazlų Rūdos kultūros centras
Iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Kazlų Rūdos savivaldybė
Renginio metu bus fotografuojama