Kazlų Rūdos kultūros centras

Nors Kazlų Rūdos kultūros centro pastatas šiuo metu yra renovuojamas bei vyksta intensyvios statybos, kultūrinių veiklų Kazlų Rūdos mieste bei savivaldybės miesteliuose netrūksta. Visai netrukus kazlųrūdiečiai bus kviečiami paminėti Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventės išvakarėse vyks tradicinė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos organizuojama akcija „Tiltas iš praeities į dabartį“. Akcijoje dalyvaus gimnazija bei visi jos skyriai, taip pat kviečiama ir visuomenė į 11 kilometrų bėgimą nuo Prezidento Kazio Griniaus paminklo Mondžgirėje iki Kazio Griniaus gimnazijos, kur kieme vyks iškilmingas dalyvių sutikimas, jie bus vaišinami arbata ir sausainiais. Šiemet akcija bus skirta paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną bei palaikyti Ukrainą.

Pačią Kovo 11-ąją, penktadienį, 19 val. visi kviečiami į koncertą Kazlų Rūdos sporto centre. Susirinkusiems koncertuos X faktoriaus finalisčių komanda – roko grupė „Bloom“, stebinanti savo ekspresyvumu ir energija scenoje. Po energingo koncerto vyks tautiniai naktišokiai su didžėjumi, taip paminint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną su patriotizmu bei viltimi.

Kultūrinių veiklų miesto gyventojams ir svečiams tikrai netrūksta. Kazlų Rūdos miesto skvere esančiuose kupoluose netrukus įsikurs Užgavėnių kaukių paroda. Tikimąsi, jog orams gerėjant, netrukus renginiai galės persikelti ir į atviras erdves.