Kazlų Rūdos kultūros centras

Kazlų Rūdos kultūros centras ir Kazlų Rūdos savivaldybė tradiciškai kviečia kazlųrūdiečius ir miesto svečius pasitikti Šv. Kalėdų sezoną drauge. Jau gruodžio 11 d. 17 val. miesto skvere bus įžiebta Kalėdų eglė ir visas kalėdinis miesto skveras bei kupolai. Susirinkusiems koncertuos Kazlų Rūdos vaikų ir jaunuolių kolektyvai, vakaro kulminacija taps Irūnos ir Mariaus Jampolskio šventinis koncertas, kurio metu nušvis pagrindinė miesto eglutė. Vaikus džiugins Kalėdų senelio pasirodymas ir staigmenos.
Šiemet greta eglutės bus galima ir patiems dalintis džiaugsmu – bus įrengtos specialios sūpynės, kurios, supantis, įgalins eglutę mirgėti pačiomis gražiausiomis spalvomis ir dovanoti nuostabią kalėdinę muziką. Juk visuomet smagiau, kuomet galima prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo ir savo aktyviomis pastangomis.
Kalėdiniame Kazlų Rūdos skvere bus galima įsigyti karštos kavos, arbatos ar kakavos, prisėsti ant brolių Kazlų stilizuotų medžio suoliukų ir mėgautis akimirka. Lankytojai taipogi kviečiami užsukti ir į kalėdinius kupolus, kuriuose iki pat Šv. Kalėdų puikuosis vaikų gamintų žibintų bei kalėdinių dovanų idėjų rankdarbių parodos. Parodos bus reguliariai atnaujinamos ir keičiamos, todėl kultūros centras kviečia užsukti ir patirti praturtinančių akimirkų ne vieną kartą. Taip pat juose vyks kalėdinių vainikų ir papuošalų kūrimo edukacijos.
Kalėdinio sezono laikotarpiu Kazlų Rūdos pagrindinė gatvė pasipuoš specialiai kurtais šventiškai žibančiais miesto herbais. Šventinę nuotaiką kurs ir kitose gatvėse pakabintos Kalėdų dekoracijos. Siekiant išvengti spūsčių bei norint, kad eglutė džiugintų miestiečius ir svečius kuo ilgiau, nuspręsta miesto kalėdinę nuotaiką išlaikyti iki pat sausio mėnesio pabaigos ir eglutės iki šios datos negesinti.

(Kazlų Rūdos kultūros centro inf.)